Levhartice 0
BK Klatovy 0

Levhartice U15 měly šanci vrátit Klatovům porážku z jejich palubovky a zároveň se před ně posunout na druhou příčku tabulky. Zápas odehrály výborně, a to i hráčky z lavičky. Z mírného vedení soupeřkám na začátku druhého poločasu utekly na rozdíl 14 bodů, ale pak přišla hluchá pětiminutovka, ve které střílely jen hostující hráčky a dostaly se tak na rozdíl dvou bodů. Naši trenéři si vzali oddechový čas, děvčata uklidnili a poslední čtvrtinu tak Levhartice zvládly přímo ukázkově a utkání dovedly k bezpečnému vítězství.
starší žákyně U15 Levhartice Chomutov - BK Klatovy 69:51 (18:14, 34:25, 47:45). Sestava Chomutova: Ceralová 20, Hlavová 13, Nováková 13, Jorová 11, Doležalová 6, Mešková 4, Najmanová 2, Kubíková, Jíravová.