Levhartice 0
Sn. Litoměřice A 0

Po vítězství nad litoměřickou rezervou čekalo naše mladší žákyně U14 v mostecké hale důležité utkání s A týmem Litoměřic, které je v případě úspěchu mělo posunout do nadstavbové extraligy. Levhartice šly od začátku za vítězstvím, především střelkyně Kadlecová a Jorová jim zajistily poločasové vedení o 15 bodů. Náskok si pak udržely, přestože z něj soupeř v poslední čtvrtině podstatnou část ukrojil. "Ve čtvrté čtvrtině se vyfaulovala Jorová a přestali jsme proměňovat šance. Ale utkání jsme i tak měli pod kontrolou a dovedli jsme ho k vítězství. To nám s největší pravděpodobností zajistilo postup do extraligy, i když ještě musíme počkat, jak se situace vyvine v ostatních skupinách ligy," řekl trenér Levhartic U14 Petr Drobný.
Liga mladších žákyň U14 Levhartice Chomutov - Slovan Litoměřice A 51:46 (16:11, 34:19, 49:33). Sestava Chomutova: Kadlecová 27, Jorová 16, Krešne 4, Heltová 2, L. Kočí 2, Křížová, Peroutka, B. Doležalová, Birošová, A. Kočí, Janů, Kameníková, Kordaničová, Blahová, Radová.