Levharti 0
Roudnice 0

Po úvodních dvou prohrách se Levhartům U17 podařilo urvat cenné vítězství. Stalo se to v zápase, který přinesl oboustranně kvalitní basketbal a dramatický průběh, který aktéry i diváky nenechal  ani na chvíli vydechnout. Po vyrovnaném úvodu Levharti po 1. čtvrtině prohrávali o osm bodů, ale ještě před poločasem se dostali do vedení. To už nepustili, ale jejich vedení nikdy nebylo takové, aby si mohli dovolit cokoliv ošidit. "Kluci odvedli dobrý výkon, začínají chápat, že úspěchu dosáhnou, když budou plnit taktické pokyny. Pozvolna se adaptují na ligu, takže věřím, že takových vítězství bude víc," řekl k utkání trenér Radek Holuša.
Liga kadetů U17 Levharti Chomutov - BA 2006 Roudnice n. L. 91:76 (17:25, 43:38, 63:55). Sestava Chomutova: T. Morávek 25, Kopenec 15, Lisý 14, Hlava 12, Pacák 10, Syrový 8, Kovář 3, Mladý 2, Jánský 2, F. Morávek.