Levhartice 0
Strakonice B 0

Zápas se Strakonicemi byl soubojem o třetí místo ve skupině A. V úvodu chvíli trvalo, než se chomutovský tým dostal do tempa, a tak v 6. minutě 3:10 prohrával. Následně ale do konce první čtvrtiny soupeřkám nedovolil skórovat a vyhrál ji o šest bodů. Získaný náskok pak už jen navyšoval, sice pozvolna, ale pravidelně, až k pohodlnému vítězství o 24 bodů. "Jsem rád, že jsme zápas o třetí místo vyhráli. Dominovali jsme pod košem, ale zase se nám na rozdíl od soupeře nevedla střelba z větší vzdálenosti," okomentoval trenér Martin Vaněk úspěšný výsledek, který byl shodou okolností prvním vítězstvím žen v domácím prostředí.
Druhá liga žen Levhartice Chomutov - BK Strakonice 74:50 (18:10, 31:20, 51:31). Sestava Chomutova: Salačová 18, Eisnerová 15, Vopálenská 10, Kozáková 8, Škvárová 8, Fišková 5, Lencová 4, Kadrmasová 4, Palusková 2.