Levhartice 0
Basket Slovanka 0

Sezonu v extralize Levhartice U15 uzavírají dvěma zápasy proti týmům z Prahy. Dnes byla jejich soupeřem Slovanka, která jim v únoru, když byly zdecimované chřipkou, připravila první letošní prohru, poté co nesouhlasila s přeložením zápasu. Zvýšená motivace prohru Pražankám vrátit byla patrná od samého začátku, Levhartice dávaly do hry maximum. Po vyrovnaných dvou čtvrtinách si ve třetí menší náskok, v jednu chvíli až desetibodový, vybudovaly Pražanky. Naše družstvo v závěru vysunulo obranu až na polovinu soupeře, dostalo ho pod tlak a minutu před koncem i vyrovnalo, ale poslední střelecké slovo měla Slovanka. "V obraně jsme se snažili, oproti předchozím zápasům jsme ji i zlepšili, i když drobné chyby tam byly. Ale zase jsme se trápili v útoku, měli jsme pomalý pohyb míče a skoro nic jsme netrefili zvenku. Celkově to byl takový utrápený výkon," řekl trenér poraženého týmu Tomáš Eisner.
Extraliga starších žákyň U15 Levhartice Chomutov - Basket Slovanka Praha 59:61 (13:12, 30:31, 43:50). Sestava Chomutova: Zdeňková 18, Ceralová 15, Kadlecová 12, Mešková 10, Nováková 4, Jorová, Najmanová, Blahová.