Levhartice 0
DBaK Plzeň 0

Naše juniorky U19 vyhrály základní skupinu ligy s jedinou prohrou, ve finálové skupině ale jejich kouzlo pominulo, od začátku února v ní prohrály počtvrté za sebou. Na palubovce vedoucího týmu DBaK Plzeň se ale dlouho držely, mírně vedly v poločase i po třech čtvrtinách, přesto se díky lepšímu závěru radovaly domácí basketbalistky. "V obraně problém nemáme, ale v poslední době nám vázne útok - posun míče, hra jedné na jednu, správný pohyb, načasování nacvičených signálů a tak dále. Sužují nás i ztráty, které plynou z naší netrpělivosti a zbrklosti," popsal příčiny neúspěchů trenér Ondřej Matýs.
Liga juniorek, finálová skupina DBaK Plzeň - Levhartice Chomutov 55:50 (12:8, 24:27, 42:43). Sestava Chomutova: Hrabovská 20, Fišková 13, Horsáková 6, Hartmanová 4, Škvárová 4, Gottwaldová 2, Běloušková 1, Vejvodová, Sýkorová.