Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
Levhartice U13 0
Most 0

Starší minižákyně U13 v předehrávce dvakrát vyzvaly soupeřky z Mostu. V prvním zápase po vyrovnaném poločase se jim náramně vydařila třetí čtvrtina, po níž měly čtrnáctibodový náskok. Při vidině vítězství se ale v poslední části hry střelecky zadrhly, zaznamenaly pouhý bod, naštěstí Most už ztrátu nestihl dohnat. "Konečně jsme se dočkali. S Mostem soupeříme už dlouho, začínali jsme vysokými prohrami, postupně jsme se přibližovali a teď jsme to urvali. I když v závěru to bylo o nervy," uvedla trenérka Levhartic Jitka Jančáková.
Oblastní soutěž starších minižákyň U13 Levhartice Chomutov - Baník Most 41:38 (10:12, 22:22, 40:26). Sestava Chomutova: Kloudová 13, Bittnerová 6, A. Kočí 6, Hrbková 5, Čermáková 4, Koudelková 4, B. Doležalová 2, Vydrářová 1, A. Strádalová, Mertlová, Žatecká, Vávrová.