Levhartice 0
Strakonice 0

Kvůli tradičně agresivnímu stylu hry jsou Strakonice pro naše starší žákyně U15 nepříjemným soupeřem. Domácí tým ale komplikacím předešel výbornou úvodní čtvrtinou, kterou vyhrál 22:8. V úvodu té druhé nátlaková hra hostů přece slavila úspěch, náskok se smrskl jen na osm bodů, ale pak přece jen Levhartice našly svůj rytmus a utkání s přehledem dovedly k vítězství. "Naše holky podaly standardně dobrý výkon, až na druhou čtvrtinu zahrály výborně v obraně. Tam nám soupeř vnutil svůj styl hry, ale pak se holky vrátily na vlnu a bez problémů zápas dohrály a ještě si zahrály všechny," řekl k průběhu zápasu asistent trenéra Jakub Kadlec. Po šestém kole je Chomutov jediným neporaženým celkem, navíc nastřílel kulatých 500 bodů!
Liga starších žákyň U15 Levhartice Chomutov - BK Strakonice 83:45 (22:8, 43:29, 67:32). Sestava Chomutova: Kadlecová 20, Zdeňková 17, Ceralová 12, Nováková 11, Mešková 10, Jorová 6, Peroutka 4, Blahová 2, Najmanová 1, Džurdženiková, L. Kočí, Kordaničová.