Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
Levhartice U13 0
Lovosice 0

V Lovosicích naše starší minižákyně chtěly prodloužit vítěznou šňůru a nabuzeny vítěznými utkáními proti Baníku Most si myslely, že vše půjde snadno. Ač jsme se v útoku střelecky dobře prosazovaly, v obraně jsme měly velké rezervy, zejména v prvním poločase a nechávaly jsme soupeřky střílet z dobrých pozic a vybíhat do rychlých protiútoků. Proto v poločase rozdíl ve skóre rozhodně neodpovídal našim představám. Ve druhé půlce se ale holky snažily o to víc a s pouze pěti obdrženými body za dvě čtvrtiny už byly trenérky spokojeny. Pozitivem bylo i to, že se do střelecké listiny zapsaly téměř všechny hráčky.
Starší minižákyně U13: ASK Lovosice - Levhartice Chomutov 22:80 (6:21, 17:33, 19:62)
Čermáková 19, Koudelková 10, Choroušová 10, Kloudová 9, Doležalová 8, Bittnerová 6, Kazdová 5, Vydrářová 4, Kočí 4, Vávrová 3, Mertlová 2, Sekáčová, Šantrochová