Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
Levhartice 0
Sparta 0

Povzbuzení ze včerejší výhry nad Strakonicemi v úvodu dnešního utkání nefungovalo. Sparta byla pánem na hřišti, o deset bodů vyhrála první čtvrtinu a ve druhé už vedla 30:13. Teprve pak se osmělily naše kadetky a najednou začaly soupeře přehrávat. Postupně dotahovaly manko, ale vyrovnat už se jim nepodařilo. "Utekl nám začátek, holky jako by se bály, že se se Spartou dá hrát. Pak začaly bojovat a ukazovat, co umějí, ale už nám to nebylo nic platné. Nicméně za to, co předvedly od poloviny druhé čtvrtiny, je musím pochválit," řekl trenér Levhartic U17 Tomáš Eisner.
Extraliga kadetek U17 Levhartice Chomutov A - Sparta Praha 64:67 (11:21, 31:40, 51:55). Sestava Chomutova: Pikalová 15, Horsáková 12, Zdeňková 10, Ceralová 8, Mešková 8, Hrabovská 7, Běloušková 2, Hartmanová 2, Nováková, Hlavová, Najmanová, Gottwaldová.