Levhartice 0
Kralupy junior 0

Po včerejším zápase s Mladou Boleslaví se naše družstvo utkalo s dalším favoritem skupiny - Kralupy. Utkání bylo zpočátku vyrovnané, první čtvrtinu dokonce Levhartice o dva body vyhrály, pak se ale postupně projevila kvalita hostujících basketbalistek. Těm pomohla desetibodová šňůra v závěru první půle a minimálně desetibodový náskok si pak držely až do závěru. Proti vysokým soupeřkám domácímu družstvu citelně chyběla nejvyšší hráčka Naďa Salačová. "Dnes to bylo mnohem hratelnější než včera. Bohužel nám to tam nepadalo a vůbec jsme neuměly řešit přesilové situace," konstatovala kapitánka týmu Jitka Eisnerová.
Druhá liga žen Levhartice Chomutov - Kralupy junior 52:71 (17:15, 27:37, 40:56). Sestava Chomutova: Eisnerová 12 Vopálenská 10, Kozáková 9, Škvárová 8, Fišková 5, Kadrmasová 4, Koudová 2, Palusková 2, Lencová.