Levhartice 0
HB Basket 0

Levhartice U14 vybojovaly na mistrovství republiky stříbrné medaile. Obrovský úspěch přitom těsně po utkání braly téměř jako tragédii. Prohrály o jediný bod, střelou z tříbodového pokusu a navíc celý zápas vedly. Finálový zápas proti HB Basket Praha začaly ustrašeně, přesto si vybudovaly mírný náskok, díky němuž se uvolnily a hrály krásný basketbal. Ve druhé čtvrtině bez rozehrávačky Nikoly Zdeňkové na čas vypadly z rytmu a soupeř se nebezpečně dotáhl, herní a střelecký koncert ve třetí čtvrtině ale zase vše napravil. S blížícím se koncem začala naše družstvo svazovat zodpovědnost, ze které pramenily některé nepřesnosti. Soupeř dotahoval, přesto se zdálo, že utkání směřuje k vítězství. O to Chomutov připravila proměněnou trojkou deset vteřin před koncem hostující Němcová.
mladší žákyně U14 Levhartice Chomutov - HB Basket Praha 60:61 (18:12, 28:26, 49:39). Sestava Chomutova: Chromá 19, Zdeňková 17, Ceralová 9, Mešková 6, Kadlecová 4, Jorová 3, Nováková 2, Vostatková, Najmanová, Džurdženíková, Blahová, Peroutka, Krešne, Umlaufová, Kordaničová.