Levhartice 0
Kralupy junior 0

Víkendový trip na hřiště dvou vedoucích celků soutěže začaly naše ženy v Kralupech. Levhartice v sedmi hrály nebojácně, do poločasu si udržovaly mírné vedení, ale do 3. čtvrtiny vstoupily špatně a na jejím konci měly ztrátu deseti bodů. Oproti všem předpokladům se ale v poslední desetiminutovce vzchopily a úspěšnou střelbou výsledek otočily a připravily vedoucímu týmu šokující porážku. Dramatický závěr popsala kapitánka chomutovského týmu Jitka Eisnerová: "Docházely nám síly, ale Kralupy byly mimo, nic jim nepadlo. Sedm vteřin před koncem si vzaly time, ale my jsme to ubránily, ani nevystřelily. Vítězství jsme samy nečekaly."
Druhá liga žen Kralupy junior - Levhartice Chomutov 54:56 (14:15, 30:32, 49:39). Sestava Chomutova: Eisnerová 23, Fišková 9, Palusková 8, Salačová 8, Koudová 3, Kozáková 3, Maňásková 2.