Levhartice 0
Hradec Králové 0

Ve svém druhém utkání na MČR U14 si Levhartice vyšláply na Hradec Králové a možná největšího favorita na titul porazily! Povedl se jim začátek, ale pak se vedení přelilo na stranu Východočešek. Domácí družstvo dotahovalo, nedovolilo ale, aby se jim soupeřky vzdálily.  Před poslední čtvrtinou byl rozdíl osm bodů, ale Levhartice hnány bouřícími diváky zlepšily obranu, zkoordinovaly útok a vývoj zápasu otočily. V bouřlivé atmosféře pak ustály tlak závěrečných minut a připsaly si cenný skalp. Rázem mají namířeno k medaili!
mladší žákyně U14 Sokol ZVUS Hradec Králové - Levhartice Chomutov 56:59 (12:13, 30:27, 45:37). Sestava Chomutova: Ceralová 16, Zdeňková 14, Mešková 11, Nováková 8, Kadlecová 5, Najmanová 3, Vostatková 2, Jorová, Chromá, Džurdženíková, Blahová, Peroutka, Krešne, Umlaufová, Kordaničová.