Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
Levhartice 0
DBaK Plzeň 0

Los posledního kola finálové skupiny ligy juniorek poslal do Chomutova do té doby vedoucí DBaK Plzeň. Levhartice ale podaly výborný výkon, impozantní byl především úplný úvod, ve kterém po šesti minutách vedly 17:0. Ve třetí čtvrtině se hostující tým sice dotáhl na dva body, Levhartice na to ale vzápětí zareagovaly další šňůrou, po které opět vedly o sedmnáct bodů. V závěru svůj náskok ještě navýšily a silného soupeře porazily. V konečné tabulce tak obsadily páté místo ze šesti. "Dobrý výkon podaly všechny hráčky, také si všechny dostatečně zahrály," řekl k poslednímu utkání sezony trenér Petr Drobný. Asistent Ondřej Matýs dodal: "Od první do poslední minuty jsme hráli zodpovědně v obraně a dařilo se nám i v útoku. Celkově to byl náš nejlepší výkon v nadstavbové finálové skupině." Dnešním zápasem se s družstvem juniorek rozloučily Jana Vejvodová, Eliška Fišková a Káťa Škvárová. Zatímco první se z hostování vrací do svého mateřského klubu, zbylé dvě budou pokračovat v týmu žen.
Liga juniorek U19, finálová skupina Levhartice Chomutov - DBaK Plzeň 75:52 (27:15, 38:30, 63:44). Sestava Chomutova: Horsáková 22, Škvárová 16, Fišková 14, Hrabovská 11, Hartmanová 6, Sýkorová 4, Běloušková 2, Vejvodová, Hlavová.