Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
Levharti U13 0
Teplice 0

První polovinu náročného víkendu našich starších minižáků U13 dnes tvořily dva zápasy v Teplicích. V úvodu prvního nastoupili za Levharty pouze hráči kategorie U12 a se soupeřem drželi statečně krok. Až v závěru čtvrtiny nebyli Levharti schopni odstavit od koše hráče o tři hlavy vyššího, který doskákal a následně proměnil teplické pokusy. Poločas skončil ztrátou devíti bodů. Podobný rozdíl trval i ve druhé půli, ale v závěru se našemu týmu podařilo snížit na 51:48. Bohužel domácí následně třemi koši v řadě strhli vítězství na svoji stranu.
Oblastní soutěž starších minižáků U13 BK Teplice - Levharti Chomutov 57:50, poločas 43:34. Sestava Chomutova: Bureš, Slabihoud, Sedláček, Sekáč, Čermák, Heluz, Lišťák, Straška, Petrovický, Pham Ha, Jaromír Šrámek.