Levharti U12 0
SLUNETA Ústí n.L. 0

Naši mladší minižáci U12 se v Ústí nad Labem v předehrávce dvakrát utkali s lídrem soutěže, který měl po dvanácti zápasech na kontě jedinou prohru. V úvodním zápase to nějaký čas vypadalo, že by k ní mohla přibýt druhá. Levharti si počínali skvěle a se Slunetou do poločasu drželi krok. Po něm ale začali ztrácet a nakonec o 20 bodů prohráli. "První poločas nám vyšel, kluci hráli kolektivně, s dobrou obranou i nahrávkami. Ale po přestávce jsme začali ztrácet. Katastrofální byly trestné hody, kdybychom je normálně proměňovali, mohla se Sluneta o vítězství bát," řekl trenér Eda Heluz.
Oblastní přebor mladších minižáků U12 Sluneta Ústí n. L. - Levharti Chomutov 61:41 (11:12, 26:23, 45:32). Sestava Chomutova: Novotný, Bureš, Sekáč, Jáchym Šrámek, Jaromír Šrámek, Kováč, Hromadík, Veselý, Heluz, Lišťák, Čermák.