Levhartice 0
HB Basket 0

Proti vedoucímu celku soutěže začaly Levhartice U14 velmi dobře a vedly 9:0. Soupeřky ale zpřesnily a přitvrdily hru, ztrátu srovnaly a samy se ujaly vedení, které ještě v první půli stihly navýšit na 11 bodů. Druhý poločas přinesl vyrovnanou hru a vítězství Pražanek. Levharticím chyběly tři hráčky, na druhou stranu soupeři, který se také zúčastní mistrovství republiky v chomutovské hale, tak alespoň neodkryly všechny trumfy. "Holky musí zlepšit fyzičku a agresivitu. Do mistrovství máme na čem pracovat," poznamenal asistent trenéra Jakub Kadlec.
mladší žákyně U14 Levhartice Chomutov - HB Basket Praha 66:76 (16:25, 37:43, 52:65). Sestava Chomutova: Ceralová 20, Chromá 18, Kadlecová 16, Jorová 4, Mešková 3, Džurdženiková 3, Najmanová 2, Vostatková, Blahová, Peroutka, Kordaničová, Krešne.