A tým 0
Děčín 0

Naši A muži sehráli na palubovce Děčína vyrovnané utkání. Dlouho nebyl rozdíl ve skóre vyšší než tři body, až v závěru poločasu se Děčín dostal do sedmibodového trháku. Ztrátu ale Levharti ve třetí čtvrtině vyrovnali a v jejím závěru šli dokonce sami do čtyřbodového vedení. Poslední desetiminutovka ale lépe vyšla domácím, a přestože hosté ještě jednou srovnali na 53:53, po proměněném dvoubodovém pokusu v úplném závěru se radoval Děčín. "V prvním poločase jsme dobře bránili, ale zase jsme se nebyli schopni se trefit. Třetí čtvrtina se nám povedla, ale pak jsme museli prostřídat a domácí lépe zvládli závěr. Ale nevadí, i těsná prohra nás posunula do finálové trojky," řekl trenér Chomutova Petr Drobný.
Severočeská liga mužů Horejsek Děčín - Levharti Chomutov 55:53 (10:11, 25:18, 36:40). Sestava Chomutova: Eisner 22, Boyko 15, Malý 11, Petrek 4, Hartman 1, Hušek, Drobný, Rola, Gottwald, Borisov, Pova.