Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
Levhartice 0
OSK Olomouc 0

Starší žákyně U15 postoupily bez ztráty bodu do extraligy a hned na její úvod je čekal víkendový trip na východ republiky. Olomouc byla vhodným soupeřem na rozehrání, naše děvčata hned na úvod dala jasně najevo, kdo bude na olomoucké palubovce pánem. První čtvrtinu Levhartice vyhrály o 15 bodů, stejně povedený měly vstup do druhého poločasu, kdy zaznamenaly 18 bodů v kuse. Dobře si zastřílely a zvítězily o 43 bodů. "Olomouc byla lehčím soupeřem. My jsme dobře začali oba poločasy, od toho se odvinulo naše jasné vítězství, drobnou kaňkou bylo jen polevení ve druhé čtvrtině," poznamenal k utkání trenér Tomáš Eisner.
Extraliga starších žákyň U15 OSK Olomouc - Levhartice Chomutov 49:92 (12:27, 29:47, 40:78). Sestava Chomutova: Nováková 20, Ceralová 20, Zdeňková 19, Kadlecová 10, Mešková 9, Jorová 6, Najmanová 4, Džurdženíková 2, Blahová 2.