A tým 0
Teplice 0

Muži přivítali Teplice a zápas se dlouho nevyvíjel podle jejich představ. Opticky byl sice lepší Chomutov, ale Tepličtí se vysokou úspěšností střelby drželi ve vedení, před poločasem až desetibodovém. Levhartům ale vyšel nástup do druhé půle, kdy během šesti minut zcela změnili výsledek i obraz hry. Dvacet bodů nastřílených v této fázi položilo základ jasnému vítězství. "Soupeř v prvním poločase dal vše, co zvedl, naštěstí se nedostal přes deset bodů. Nám se začalo dařit až ve druhém poločase, kdy se rozstřílel Karlovský. Pochválit bych chtěl i Boyka, který ubránil nejlepšího hráče Teplic Wiednera," řekl k utkání trenér Petr Drobný.
Severočeská liga mužů Levharti Chomutov - BK Teplice 82:63 (18:21, 33:40, 61:47). Sestava Chomutova: Karlovský 32, Klouda 16, Boyko 15, Hartman 10, Malý 8, Hušek 1, Borisov, Petrek, Pova, Rola.