Levharti 0
Sparta 0

Naši kadeti U17 usilují o postup do finálové skupiny. Ten se jim bohužel po porážce na hřišti Sparty Praha vzdaluje. Levharti přitom měli zápas dobře rozehraný, větší část hrací doby mírně vedli, před poslední čtvrtinou o šest bodů. Právě tu ale nezvládli, v posledních minutách nechali soupeře jít do vedení a ten pak už skóroval jen z trestných hodů. "Utkání bylo vyrovnané, v některých pasážích jsme dobře bránili, ale celkově jsme neubránili trojkaře, dostali jsme osm trojek. V poslední čtvrtině jsme neproměňovali šance a body z nich nám pak chyběly," řekl k porážce trenér Vladimír Holuša.
Liga kadetů U17 Sparta Praha - Levharti Chomutov 72:65 (14:15, 28:29, 49:55). Sestava Chomutova: Lisý 20, Dolanský 20, Kopenec 14, Pacák 7, T. Morávek 2, Hlava 2, Syrový, Mladý, Jánský, Zuska.