Levharti 0
Slaný 0

Přechod z oblastní soutěže do ligy mimo jiné znamená, že se Levharti U14 budou utkávat s dosud neznámými soupeři. Prvním byl Slaný. Naši mladší žáci si na jeho palubovce zjednali respekt vynikajícím úvodem, v první čtvrtině dovolili soupeři proměnit jen jednu dvojku a dva trestné hody. Po jedenácti minutách vedli 33:4 a bylo rozhodnuto, a to i přes ztrátu koncentrace ve 3. čtvrtině, kterou domácí dokonce o devět bodů vyhráli. "Soupeře jsme předčili ve všech činnostech, moc nás neprověřil. Aspoň si všichni dostatečně zahráli," poznamenal k zápasu trenér Dan Hušek.
mladší žáci U14 ŠSK Slaný - Levharti Chomutov 41:77 (4:29, 13:43, 34:55). Sestava Chomutova: Vosejpka 26, F. Morávek 25, Straška 11, Kundert 6, Pešek 3, Slabihoud 2, Vácha 2, Čermák 2, Smetana, Sedláček, Petrovický.