Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
Levhartice 0
Hradec Králové 0

Zápas v Hradci Králové byl střetnutím vedoucích celků extraligy a dvou možná největších aspirantů na mistrovský titul. Domácí družstvo mělo Levharticím vracet lednovou porážku z Chomutova, tři čtvrtiny utkání tomu ale nic nenasvědčovalo. Naše starší žákyně byly pánem na hřišti a bod po bodu navyšovaly náskok. V úvodu čtvrté čtvrtiny za stavu 38:57 ale došlo k nevídanému zvratu, který v konečném důsledku znamenal druhou porážku Levhartic U15 v této sezoně. "Jedenatřicet minut jsme dominovali, dařila se nám střelba i protiútoky, ale pak přišel neskutečný krach. Moc nevím, co se vlastně stalo. Dvakrát jsme nevyhodili, třikrát jsme nedoskočili, najednou jsme nebyli schopni dát koš. Soupeř dotahoval, až se půl minuty před koncem poprvé v utkání dostal do vedení a to už udržel," popsal rozhodující pasáž zápasu trenér našich žákyň Tomáš Eisner.
Extraliga starších žákyň U15 Sokol Hradec Králové - Levhartice Chomutov 61:60 (4:10, 20:29, 38:55). Sestava Chomutova: Ceralová 16, Zdeňková 16, Kadlecová 11, Mešková 10, Nováková 5, Najmanová 2, Jorová, Kloudová, Blahová, L. Kočí.