Levharti 0
Modřany 0

Po včerejší nešťastné prohře přivítali naši kadeti U17 dalšího soupeře z Prahy a museli ho porazit, pokud chtěli udržet naději na postup do finálové skupiny. Od samého začátku šli za vítězstvím a jejich náskok rostl především ve druhé a třetí čtvrtině, po nichž vedli už o třicet bodů. Soustředěným výkonem, přestože pak už hráli převážně hráči z lavičky, dovedli Levharti zápas k vítězství. "Většina hráčů se zlepšila oproti včerejšímu výkonu. Bylo to s mírnými výkyvy, ale do poločasu se naše hra stabilizovala a náskok postupně narostl," okomentoval zápas trenér Radek Holuša. "Je to důležitá výhra, která nás udržela ve hře o finálovou skupinu," dodal.
Liga kadetů U17 Levharti Chomutov - BSK Modřany-Jižní Supi 82:55 (15:11, 34:21, 65:35). Sestava Chomutova: Lisý 32, Dolanský 21, Hlava 9, T. Morávek 5, Kovář 5, Jánský 4, Kopenec 2, Pacák 2, Mladý 2, Syrový, Zuska.