A tým 0
BA Louny 0

V rámci skupiny o 1.-3. místo do Chomutova přijely vedoucí Louny. Levharti s nimi v základní skupině dvakrát prohráli, tentokrát to ovšem v úvodu vypadalo velice slibně, domácí po první čtvrtině vedli 36:17. Nadějný náskok ale hned poté začali ztrácet, až šly v závěru třetí čtvrtiny do vedení Louny. Levharti už nenašli protizbraň a o 15 bodů prohráli. "Po třiceti šesti bodech za prvních deset minut si všichni hráči mysleli, že utkání už v pohodě dostřílíme, a přestali hrát týmově. A když nehrajeme týmově, nemáme šanci vyhrát nad kýmkoliv, natož nad soupeřem, který Severočeskou ligu vede," konstatoval trenér Levhartů Pavel Staněk.
Severočeská liga, skupina o 1.-3. místo Levharti Chomutov - BA Louny 73:88 (36:17, 47:41, 58:61). Sestava Chomutova: Karlovský 23, Malý 16, Boyko 12, Hartman 7, Eisner 6, Seifert 4, Hušek 3, Rola 2, Drobný, Sedláček.