Levharti 0
Vyšehrad 0

Ve šlágru kola hostili Levharti U17 pražský Vyšehrad. Oba týmy s bilancí 6/2 hrály nejen o první místo v tabulce, ale především o významné přiblížení se postupu do finálové skupiny. Domácí tým začal dobře, diktoval tempo hry a od prvních minut vedl, v poločase už o 11 bodů. Do druhé půle ale Chomutov nevstoupil dobře a hosté začali dotahovat. Přesto domácí drželi mírné vedení až do poslední minuty, ve které hosté proměněnými trestnými hody poprvé v utkání vyrovnali a vynutili si prodloužení. V něm drama vrcholilo. Levharti opět celých pět minut vedli, aby hosté znovu v závěru vyrovnali. Mezi tím už ale domácí lavička značně prořídla, protože pět hráčů se postupně vyfaulovalo. Zbytek týmu už druhé prodloužení nezvládl. "Nehráli jsme tak dobře jako v předchozích dvou zápasech proti Ústí, možná to bylo lehkým uspokojením. Dnes jsme nezvládli koncovku, bohužel i vinou toho, že půlka hráčů byla vyfaulovaná. Musíme se z toho oklepat, i přes prohru to pro naše hráče byla dobrá zkušenost," okomentoval zápas trenér Radek Holuša.
Liga kadetů U17 Levharti Chomutov - Sokol Vyšehrad 84:88 p. p. (19:11, 41:30, 56:50, 71:71 - 78:78). Sestava Chomutova: T. Morávek 23, Dolanský 15, Hlava 13, Kopenec 13, Kovář 4, Pacák 4, Lisý 4, Syrový 4, Zuska 2, Mladý 2, Jánský.