Levhartice U13 0
Děčín 0

Duel Levhartic U13 s Děčínem byl zápasem sousedů v tabulce, proto překvapilo, když po první čtvrtině na světelné tabuli svítil stav 25:0. V dalších čtvrtinách už domácí basketbalistky tak nedominovaly, vždy záleželo na tom, jaká sestava na obou stranách zrovna hrála. Konečné vítězství Levhartic U13 ale bylo jednoznačné. "První čtvrtina byla z říše snů. Ve druhé pětce už měl Děčín starší silovější typy, takže zejména jeho váhová převaha byla na hřišti ve druhé a čtvrté čtvrtině znát. My máme mladé hubené holky, takže nás to proti nim trochu bolelo," poznamenala k prvnímu utkání trenérka Jitka Jančáková.
Oblastní soutěž starších minižákyň U13 Levhartice Chomutov - Horejsek Děčín 56:28 (25:0, 37:14, 51:18). Sestava Chomutova: Koudelková 16, Kloudová 14, Čermáková 6, A. Kočí, K. Kazdová 4, Žatecká 4, B. Doležalová 4, Vydrářová 3, Sekáčová 1, Mertlová, Štětinová, Choroušová, Hrbková.