Levharti 0
Domažlice 0

Po vyléčení nemocí a zranění se naši mladší žáci U14 po delší době sešli v optimální sestavě, a tak ke dvojutkání na jihozápadě Čech vyrazili s přáním napravit předchozí nepovedené domácí zápasy. Uspět v Domažlicích mělo být takřka povinností, protože domácí byli v nadstavbové části poslední a dokonce bez vítězství. Úvod odpovídal předpokladům, Levharti nápaditou hrou rozebírali domažlickou obranu a první čtvrtinu vyhráli 32:10. Pod dojmem jasného vývoje ale v dalším průběhu naši žáci ubrali plyn, výkonem se přizpůsobili soupeři a už jen kontrolovali bezpečné vedení. "První čtvrtina byla výborná, do utkání jsme vlétli a jasně dominovali pod oběma koši. Pak přišlo uspokojení, k tomu soupeř přitlačil fyzicky, což rozhodčí akceptovali, a náš výkon klesal," zhodnotil zápas trenér Dan Hušek.
Liga mladších žáků U14 Jiskra Domažlice - Levharti Chomutov 59:83 (10:32, 26:49, 41:61). Sestava Chomutova: Vosejpka 27, F. Morávek 24, Kundert 13, Slabihoud 5, Čermák 4, Straška 4, Čech 4, Vácha 2, Smetana, Sedláček, Petrovický.