Levharti 0
Klatovy 0

Klatovy v nadstavbové části ligy do neděle neprohrály a věřily si i na Levharty. Zápas byl dlouho vyrovnaný, domácí těžili z rychlosti, naši mladší žáci zase z výškové převahy. Skóre se několikrát přelilo na stranu obou soupeřů, ale v poslední čtvrtině se už zdálo být rozhodnuto, když Chomutov vedl 66:55. Klatovy se ještě vzepjaly k náporu, ale vyrovnat už nedokázaly. Levharti tak po výborném výkonu o bod zvítězili. "Kluci se poučili ze včerejška, co se nasazení a koncentrace týká," kvitoval trenér Dan Hušek. "Domácím padaly šťastné střely, i o desku, proto poločas vyhráli. Ve druhém už se jim dařit přestalo. My jsme se v závěru nenechali rozhodit některými rozhodnutími rozhodčích a dramatické poslední minuty jsme zvládli," dodal.
Liga mladších žáků U14 BK Klatovy - Levharti Chomutov 65:66 (20:22, 39:35, 53:56). Sestava Chomutova: F. Morávek 21, Vosejpka 21, Kundert 16, Slabihoud 4, Straška 3, Čech 1, Čermák, Sedláček, Petrovický, Vácha.