A tým 0
Děčín 0

Naši muži před televizními kamerami zvítězili nad Děčínem a nadále jako jediní zůstávají bez porážky. K očekávanému výsledku se ale dopracovali až zlepšeným výkonem po přestávce. Do ní se trápili, nedokázali se prosadit v přehuštěném prostoru pod košem ani z větších vzdáleností, a proto o přestávce pět bodů ztráceli. Promluva trenéra Staňka přinesla ovoce, následoval výkon hodný aspiranta na postup a vítězství o 27 bodů. Za rozhodnutého stavu si obnovenou premiéru za Chomutov a současně po 17 letech (!) v soutěžním utkání odbyl rozehrávač Petr Běloušek. "Klasicky jsme první poločas potřebovali k probuzení. Do druhého jsme změnili přístup v obraně a to se promítlo i do lepší hry v útoku," řekl k vývoji zápasu trenér Pavel Staněk. "Pokud budeme schopni takový výkon udržet celých čtyřicet minut, budeme velmi dobří. Pokud ne, bude nás to srážet," dodal.
Severočeská liga mužů Levharti Chomutov - Horejsek Děčín 77:50 (17:16, 30:35, 42:58). Sestava Chomutova: Karlovský 15, Seifert 14, Boyko 15, Freiberg 11, Hartman 10, Malý 7, Sedláček 4, Klouda 3, Hušek, Běloušek, Borisov.