Levhartice 0
Tygřice Louny 0

Druhý ze tří venkovních zápasů v rozpětí pěti dnů sehrály naše kadetky B v Lounech. V celkově vyrovnaném utkání se skóre ve druhé čtvrtině přiklonilo k Levharticím, které ze stavu 19:16 utekly na 21:30, ale v té třetí se zase výrazně víc zadařilo domácím Tygřicím. Závěrečný finiš našim basketbalistkám už přinesl pouze snížení. "Rozhodla třetí čtvrtina, kterou jsme jasně prohráli, a při závěrečném tlaku už jsme nestihli vyrovnat. Jinak ale holky hrály hezky, bojovaly. Nevyhráli jsme i proto, že jsme se netrefovali z dálky, nedali jsme ani jednu trojku," řekl k zápasu trenér Michael Gottwald.
Nadregionální soutěž kadetek U17 Tygřice Louny - Levhartice Chomutov B 57:53 (19:16, 24:31, 45:41). Sestava Chomutova: Hlavová 20, Sýkorová 10, Gottwaldová 8, Najmanová 7, Janů 4, Matlachová 2, Doležalová 2.