Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
Levhartice 0
ŠBK Sadská 0

Utkání celků, které se v extralize zatím neradovaly z vítězství, začaly Levhartice U14 lépe, ale vedení jim vydrželo jen do závěru druhé čtvrtiny, pak převzaly otěže do rukou hostující hráčky, které si do konce třetí čtvrtiny vypracovaly čtrnáctibodový náskok. Stejným rozdílem také zápas skončil. "Ze začátku jsme hráli svoji hru, ale utekl nám závěr druhé čtvrtiny. Pak jsme se snažili vyrovnat se se značnou soupeřovou agresivitou, ale bohužel se nám to nepovedlo," rozebral příčiny prohry trenér Ondřej Matýs.
Extraliga mladších žákyň U14 Levhartice Chomutov - ŠBK Sadská 58:72 (19:14, 34:41, 49:63). Sestava Chomutova: Kadlecová 28, Jorová 12, Blahová 6, L. Kočí 4, Hrubá 2, Krešne 2, Peroutka 2, Koudelková 2, Křížová, Kloudová, A. Kočí, N. Strádalová, Tůmová, Heltová, Kordaničová.