Levhartice 0
KP Brno 0

Levhartice U15 rozehrály Mistrovství České republiky v basketbale starších žákyň v Hradci Králové na výbornou - v prvním utkání dnes porazily KP Brno. Základ k vítězství položily vydařenou úvodní desetiminutovkou. Už po šesti minutách vedly o 11 bodů, soupeřkám přitom dovolily skórovat pouze z trestných hodů. Od druhé čtvrtiny se Brňanky oklepaly a utkání už bylo vyrovnané, nicméně Levhartice držely náskok, který po přestávce dokonce zvýšily až na dvacet bodů a zápas s přehledem dovedly do vítězného konce. "Důležitý byl povedený začátek, ale pak jsme měli i problémy - super to bylo v útoku, horší v obraně. Vstupem do druhé půle jsme rozhodli. Pak se do hry dostaly všechny hráčky a závěr už jsme si pohlídali," okomentoval zápas trenér Tomáš Eisner.
MČR starších žákyň U15, skupina B Levhartice Chomutov - KP Brno 77:64 (30:15, 44:33, 67:50). Sestava Chomutova: Kadlecová 19, Ceralová 18, Zdeňková 14, Mešková 14, Jorová 10, Najmanová 2, Nováková, L. Kočí, Blahová, Kloudová.