A tým 0
BA Louny 0

Dohrávaný zápas v Lounech byl duelem dvou dosud neporažených mužstev. Zatímco domácí basketbalisté nastoupili v plné síle, Levharti se museli obejít bez podkošových hráčů Freiberga, Heluze a také bez Kloudy. Domácí do utkání vlétli a po čtyřech trojkách v krátkém sledu byl už v šesté minutě jejich náskok více než desetibodový. Trojky se dařily i hostům, proměnili jich deset, celkově ale tahali za kratší konec. Šanci drželi do úvodu třetí třetiny, kdy snížili na jedenáctibodový rozdíl, Louny si pak úspěšnou střelbou zajistily bezpečný náskok. "Prohráli jsme zaslouženě, Louny byly lepší, hlavně ve střelbě a agresivitě. Když jsme začali hrát, už to bylo o patnáct bodů," posteskl si trenér Petr Drobný.
Severočeská liga mužů BA Louny - Levharti Chomutov 96:68 (28:16, 46:29, 71:51). Sestava Chomutova: Karlovský 19, Hartman 17, Boyko 13, Seifert 10, Malý 8, Sedláček 1, Hušek, Borisov, Gottwald.