Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
Levharti 0
Brandýs n.L. 0

Do Brandýsa, na hřiště posledního týmu tabulky, si naši junioři jeli pro povinné vítězství. Vedla k němu však delší cesta, než si představovali. V úvodu dokonce prohrávali 2:11, a přestože ještě do konce první čtvrtiny stav otočili, po většinu zápasu dovolili méně basketbalovým, zato dravějším domácím pomýšlet na úspěch. Ti dotírali hlavně ve třetí čtvrtině, kdy delší dobu ztráceli jen tři body. Levharti nakonec rozhodli až v posledních pěti minutách, kdy nastříleli 15 bodů v řadě. "Točili jsme celé pětky, aby si zahráli všichni, a nakonec jsme domácí udolali. Takže rozhodla vyrovnanost našeho týmu a rotace. Jinak to ale nebyl dobrý výkon, řekl bych, že plesová nálada se udržela v hlavách a u některých i v nohách," řekl trenér Dan Hušek v narážce na prohýřený předzápasový večer části družstva. "Nedostatečně jsme se soustředili na zápas a hráli jsme lehkomyslně," doplnil trenérova slova Adam Mladý.
Liga juniorů U19 BK Brandýs n. L. - Levharti Chomutov 60:83 (15:17, 28:32, 51:58). Sestava Chomutova: Seifert 22, Boyko 19, T. Morávek 13, Lisý 10, Pova 6, Petrek 5, Rola 4, Mladý 2, Trandafír 2, Kopenec.