A tým 0
Teplice 0

Muži v rámci skupiny o 1.-3. místo sehráli poslední zápas sezony na domácí palubovce. Nastoupili v kombinované sestavě, v níž chyběli především Karlovský a Eisner. V prvním poločase se zdálo, že i přesto bude mít rozlučka vítězný charakter, domácí totiž vedli až o patnáct bodů. Po změně stran se ale začalo dařit Teplicím, které z náskoku Levhartů ubíraly bod po bodu, na začátku poslední čtvrtiny šly samy do vedení a nakonec s přehledem zvítězily. Levharti v Severočeské lize skončí třetí. "I bez opor jsme první poločas hráli dobře. Ve druhém jsme se přestali hýbat, čehož zkušený soupeř využil a výsledek překlopil ve svůj prospěch," poznamenal trenér Petr Drobný.
Severočeská liga, skupina o 1.-3. místo Levharti Chomutov - BK Teplice 74:83 (24:16, 44:34, 57:56). Sestava Chomutova: Seifert 26, Boyko 15, Malý 15, Rola 6, Sedláček 4, Pova 3, Drobný 2, Borisov 2, Hušek 1.