Levhartice U12 0
Varnsdorf 0

Poslední tým soutěže ve druhém utkání překvapil houževnatým odporem a ještě v poločase držel jen dvoubodový odstup. Kvalita, vyhranost a zkušenosti Levhartic ale pak začaly mít navrch, a tak konečné vítězství je jednoznačné. I tak Varnsdorf v Chomutově uhrál nejtěsnější výsledky sezony. "Na začátku nám to nepadalo, naopak soupeři všechno. Po přestávce jsme se ale rozjeli. Je fajn že i když se v jedné nebo dvou čtvrtinách nedaří, nesklopíme hlavy a dokážeme si s tím poradit," poznamenala trenérka Jitka Jančáková.
Oblastní soutěž mladších minižákyň U12 Levhartice Chomutov - Slovan Varnsdorf 72:43 (8:13, 26:24, 47:36). Sestava Chomutova: Čermáková 16, Bittnerová 15, Pěničková 15, A. Strádalová 6, Sekáčová 6, A. Krstičová 4, Tranžíková 4, S. Krstičová 4, Uhříčková 2, Rumlová, Plachá, Marková, Hönigová, Šíchová.