Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
Levharti U12 0
SLUNETA Ústí n.L. 0

Na závěr oblastní soutěže mladších minižáků U12 do Chomutova přijela Sluneta Ústí, tedy již jistý přeborník kraje a postupující do národního finále za severočeskou oblast. Své pověsti Ústí dostálo i dnes, ale domácí Levharti mu situaci trochu usnadnili. V prvním utkání prohrávali od samého začátku, ale obstojně se drželi ve všech čtvrtinách, žádná neskončila debaklem. "Byla tam určitá odevzdanost v obraně. V první čtvrtině jsme se drželi, i tak nás ale soupeř přehrával dlouhými přihrávkami. Individuálně je na tom Ústí mnohem lépe, jeho přechod do útoku je v téhle kategorii jedinečný," okomentoval hru Levhartů i jejich soupeřů trenér Eda Heluz.
Oblastní soutěž mladších minižáků U12 Levharti Chomutov - Sluneta Ústí n. L. 24:66 (7:16, 13:34, 17:53). Sestava Chomutova: Novotný, Sekáč, Bureš, Veselý, Jáchym Šrámek, Jaromír Šrámek, Kováč, Hromadík, Vidím, Heluz, Lišťák, Čermák.