Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
Levhartice U12 0
Ústí n. L. 0

O víkendu se naše mladší minižákyně vydaly na palubovku ústecké Slunety s cílem vyhrát obě utkání, aby si s předstihem zajistily účast ve finálové skupině oblastního přeboru bez ohledu na výsledky ostatních soupeřek. Začátek prvního zápasu ovšem našim představám neodpovídal, trápily jsme se především v útoku, protože jsme si nedokázaly včas přihrát a pramenilo z toho spoustu ztrát. Poté jsme ale zavelely k velkému obratu a ztrátu smazaly hned ve čtvrtině druhé. Druhý poločas byl víceméně vyrovnaný, přesto jsme byly o kousíček lepší a utkání dokázaly vyhrát o čtyři body.
Ve druhém zápase se nám velmi vydařila první čtvrtina, kdy jsme soupeřky nepustily téměř k ničemu a s více jak dvacetibodovým náskokem se nám v dalších čtvrtinách hrálo lépe a uvolněněji. Tento zápas skončil rozdílem 18 bodů a z Ústí jsme si tak přivezly plný počet bodů.

Mladší minižákyně U12: Sluneta Ústí nad Labem - Levhartice Chomutov 35:39 (14:3, 20:22, 29:35)
Kloudová 16, Čermáková 11, Strádalová 4, Bittnerová 3, Pěničková 3, Šantrochová 2, Plachá, Konopková, Marková, Národová, Uhříčková, Krstičová A., Krstičová S., Sekáčová

Sluneta Ústí nad Labem - Levhartice Chomutov 30:48 (2:25, 15:30, 26:44)
Kloudová 19, Čermáková 16, Pěničková 4, Strádalová 3, Bittnerová 2, Šantrochová 2, Národová 2, Plachá, Konopková, Marková, Uhříčková, Krstičová A., Krstičová S., Sekáčová