Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
Levhartice U13 0
Most 0

Do druhého utkání jsme po důrazné domluvě vstoupily dobře a držely vyrovnané skóre do poloviny druhé čtvrtiny (16:15), kdy si Eliška narazila prst, což nás rozhodilo natolik, že jsme dostaly osm košů v řadě... Třetí čtvrtina byla z našeho pohledu opět chvílemi odevzdaná, neubránily jsme věci, které jsme ubránit měly a v útoku se nedokázaly prosadit. Čtvrtou čtvrtinu jsme odehrály se ctí a dokázaly opět držet se soupeřkami krok. Výborně zahrála Klárka Bittnerová s Áďou Kočí. Naším cílem do dalších zápasů bude eliminovat úseky 5 - 8 košů soupeře v řadě a také najít zase chuť do hry! Snad se nám to podaří.
Starší minižákyně U13: Baník Most - Levhartice Chomutov 59:34 (16:11, 31:15, 47:22)
Bittnerová 14, Kočí 8, Kloudová 6, Choroušová 4, Doležalová 1, Žatecká 1, Strádalová, Krstičová A., Mertlová, Vávrová, Hrbková, Koudelková