Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
Levharti U13 0
Teplice 0

Také druhý zápas v Teplicích zahájili Levharti U13 nadějně, bojovným kolektivním výkonem vyhráli první čtvrtinu. Zato druhá se změnila v totální katastrofu, zatímco soupeř dal 19 bodů, Levharti zaznamenali jediný koš. Dvacetibodové manko pak již nedokázali smazat, přesto ho ve třetí čtvrtině snížili. Závěr zápasu byl opět v režii Teplic. "Naší slabinou byl útočný, ale hlavně obranný doskok, kdy soupeř dal spoustu laciných košů. Těžil při tom z dravosti a ´hladu´ po balonu," řekl trenér Eda Heluz.
Oblastní soutěž starších minižáků U13 BK Teplice - Levharti Chomutov 54:37, poločas 30:10. Sestava Chomutova: Bureš, Slabihoud, Sedláček, Sekáč, Čermák, Heluz, Lišťák, Straška, Petrovický, Pham Ha, Jaromír Šrámek.