Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
Levhartice 0
BSK Jičín 0

V extraligové dohrávce dnes Levhartice U14 hostily Jičín. Šlo o utkání družstev, která čekala v nejvyšší soutěži na první vítězství. Skoro celý zápas se zdálo, že se z něj budou radovat domácí basketbalistky. Po první čtvrtině vedly o osm bodů a ve druhé soupeřkám devatenáctibodovou šňůrou odskočily na 45:20. Ovšem jak se v první půli vedlo Chomutovu, tak se po změně stran začalo dařit Jičínu. Ten se v předposlední minutě poprvé ujal vedení, a přestože nejlepší střelkyně domácích Kadlecová trojkou ještě vedení strhla na stranu Levhartic, proměněný pokus za dva body znamenal nejtěsnější vítězství hostů. "V první půli jsme absolutně dominovali v útoku i obraně, ale ve druhé přišel neskutečný zkrat, který ještě teď nemůžu pochopit. Prostě porazila nás jedna hráčka, kterou jsme nedokázali ubránit," kroutil hlavou trenér Ondřej Matýs.
Extraliga mladších žákyň U14 Levhartice Chomutov - BSK Jičín 74:75 (26:18, 46:22, 61:52). Sestava Chomutova: Kadlecová 34, Jorová 16, Blahová 11, Kloudová 6, Hrubá 5, L. Kočí 2, Tůmová, Koudelková, Peroutka, Birošová, A. Kočí, Heltová, Krešne.