Levhartice 0
HB Basket 0

Utkání proti soupeři ze středu tabulky zvládly naše ženy překvapivě jednoznačně a po druhém víkendovém vítězství jsou v tabulce skupiny A druhé ligy opět na druhém místě. Zápas na palubovce HB Basket byl do přestávky poměrně vyrovnaný, ale Levharticím se vydařil nástup do 2. poločasu, ve kterém se rozstřílely a jednoznačně dominovaly. "Jako druholigový nováček neznáme sílu soupeřů, takže si před zápasy nedovolíme předjímat, že vyhrajeme. Ale jsme rádi, že se nám zatím daří," říká kapitánka družstva Jitka Eisnerová.
Druhá liga žen HB Basket Praha - Levhartice Chomutov 44:80 (16:22, 22:35, 34:56). Sestava Chomutova: Fišková 17, Eisnerová 15, Salačová 14, Kozáková 9, Kadrmasová 9, Vopálenská 7, Koudová 7, Škvárová 2, Palusková.