Levhartice 0
Žabiny Brno B 0

Juniorky U19, silně oslabené zraněními, přivítaly v předehrávce rezervu brněnských Žabin. Ty do Chomutova přijely na poslední chvíli, v úvodní čtvrtině to ovšem vypadalo, že z autobusu právě vystoupily Levhartice. Ty totiž za deset minut zaznamenaly jen pět bodů, zatímco Brňanky osmnáct. Domácí hráčky ztrátu téměř dohnaly (32:34) a reálnou šanci na vítězství držely do 36. minuty, pak ale hostující celek zavelel k drtivému nástupu a rychle si zajistil rozhodující náskok. Zápas se pak už jen dohrával. "Nastoupili jsme v okleštěné sestavě a nepovedl se nám začátek. Ztrátu jsme stáhli na dva body, ale Brňanky nám zase utekly a my jsme pak už neměli síly to zvrátit," řekl k utkání trenér Petr Drobný. Jeho asistent Ondřej Matýs ho doplnil: "V určitých fázích nám vycházela hra jedné na jednu a rychlý protiútok. Ve třetí čtvrtině jsme přestali bránit, celkově nám chyběla jednoduchost."
Liga juniorek U19, finálová skupina Levhartice Chomutov - Žabiny Brno B 64:83 (5:18, 32:37, 50:64). Sestava Chomutova: Hrabovská 27, Škvárová 11, Hlavová 7, Vejvodová 5, Běloušková 5, Fišková 4, Sýkorová 3, Gottwaldová 2.