Levhartice 0
Žabiny Brno B 0

Juniorky, které dosud v sezoně prohrály jen jednou, cestovaly na moravský dvojzápasový trip v plné sestavě. V Brně je ale čekal těžký soupeř v silném složení a ještě s pendly. Po zahřívacím začátku (4:5) se domácí basketbalistky rozehrály, jasně převzaly iniciativu a s tím i vedení. To pak v jejich prospěch narostlo především ve 2. čtvrtině a po poločase tak už bylo víceméně jasné, že naše juniorky U19 si připíšou druhou porážku. "Špatně jsme se rozjížděli a celkově jsme na Žabiny tentokrát neměli. Byly rychlejší, přesnější, bojovnější... ," řekl trenér Chomutova Petr Drobný.
Liga juniorek U19 Žabiny Brno B - Levhartice Chomutov 72:53 (14:9, 38:25, 57:41). Sestava Chomutova: Fišková 16, Pikalová 9, Horsáková 8, Škvárová 6, Vejvodová 5, Běloušková 5, Hrabovská 2, Gottwaldová 2, Lencová, Drobná, Hartmanová, Sýkorová.