Levhartice 0
Kladno 0

Domácí Kladno se na favorita snažilo vyzrát staženou obranou a tato taktika mu v první půli vycházela. Poločasové vedení o bod však rychle vzalo za své hned po změně stran a do poslední čtvrtiny už šly s uklidňujícím osmnáctibodovým náskokem Levhartice. "V první půli nám nešla střelba z dálky a moc ani rychlé protiútoky. Ve druhém poločase nám vycházel rychlý přechod dopředu, přidala se střelba z dálky. Náskok jsme pak udržovali a zápas v klidu dohráli," řekl k utkání trenér Petr Drobný. Levhartice U19 nadále vedou tabulku bez prohry.
Liga juniorek U19 Sokol Kladno - Levharti Chomutov 51:58 (12:9, 26:25, 32:50). Sestava Chomutova: Škvárová 19, Hrabovská 11, Hartmanová 8, Horsáková 8, Fišková 4, Sýkorová 3, Drobná 3, Vejvodová 2, Gottwaldová.