Levhartice 0
Havířov 0

V sestavě oslabené mnoha zraněními nastoupily naše juniorky U19 dnes proti Havířovu z pozice outsidera. A předpoklady se začaly plnit od samého začátku. I když v jednu chvíli se Levhartice dotáhly na 24:28, v poločase už to bylo opět o čtrnáct bodů. Pohroma pak, stejně jako včera, přišla ve třetí čtvrtině, kterou Chomutov prohrál 6:24 a definitivně se připravil o šanci na úspěch. "Kvůli marodce jsme nezvládli ani tento druhý víkendový zápas. Tím jsme si asi pohřbili šance na účast v kvalifikaci o extraligu," poznamenal trenér družstva juniorek Petr Drobný.
Liga juniorek U19, finálová skupina Levhartice Chomutov - BK Havířov 52:86 (15:24, 31:45, 37:69). Sestava Chomutova: Škvárová 14, Sýkorová 11, Vejvodová 9, Hrabovská 6, Běloušková 6, Hlavová 4, Gottwaldová 2, Fišková.