Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
Levhartice 0
Žabiny Brno 0

Starší žákyně U15 jedou na vítězné vlně a uspět chtěly také v obou zápasech v Brně. Na palubovce silnějšího z brněnských týmů se ale musely vypořádat s velkou komplikací, když těsně před začátkem odpadly dvě hráčky s horečkou. Zbylých sedm Levhartic statečně bojovalo, do poloviny 3. čtvrtiny drželo mírný náskok, ale pak přišel zlom a do vedení šly domácí hráčky. Naše družstvo tak poprvé čelilo situaci, kdy v kritické fázi zápasu muselo dohánět ztrátu. A přestože se v dalších minutách vyfaulovaly Nováková a Najmanová, zbylých pět Levhartic dokázalo obdivuhodně vývoj utkání ještě zvrátit a vybojovat vítězství! "Skoro ztracené utkání, sedm minut před koncem jsme prohrávali o deset. Ale holky to ještě vybojovaly, přestože nebylo moc kde brát. Ukázaly obrovský charakter a bojovnost a za to zaslouží velký respekt," složil svým svěřenkyním poklonu trenér Tomáš Eisner.
Extraliga starších žákyň U15 Žabiny Brno - Levhartice Chomutov 72:76 (15:23, 32:38, 57:52). Sestava Chomutova: Zdeňková 26, Ceralová 24, Kadlecová 14, Nováková 8, Jorová 2, Najmanová 2, Blahová, L. Kočí.