Levhartice U12 0
Varnsdorf 0

V prvním utkání s námi držely soupeřky krok pouze v první čtvrtině, poté jsme jim dokázaly odskočit na rozdíl 30 bodů a náskok ve druhém poločase ještě navyšovaly. Hrálo se dost tvrdě a rozhodčí pouštěli i dost nevybíravé zákroky, naše hráčky se tím ale rozhodit nenechaly. V první pětce úřadovala Klárka Bittnerová a příjemným překvapením je posun Emmči Markové, která se proti soupeřkám dokázala prosadit. Ve druhé pětce se výbornými přihrávkami blýskala Kačka Kloudová, z čehož těžily Janička Tranžíková, Kačka Národová a Vája Čermáková.
Ml.minižákyně U12: TJ Slovan Varnsdorf - Levhartice Chomutov 23:77 (11:15, 15:43, 23:56)
Čermáková 19, Bittnerová 13, Kloudová 11, Národová 10, Tranžíková 9, Strádalová 6, Marková 5, Plachá 2, Pěničková 2, Hönigová, Uhříčková, Krstičová A.